Dr Krzysztof GorazdowskiKancelaria Radcy Prawnego dr Krzysztof Gorazdowski świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelaria istnieje od 2004 roku i mieści się w Szczecinie.

Prowadzący Kancelarię dr Krzysztof Gorazdowski legitymuje się bogatym doświadczeniem w dziedzinie prawa, a także nauk sądowych w tym kryminalistyki, kryminologii i wiktymologii. W latach 1999-2003 pełnił funkcję Aplikanta, Asesora a następnie Prokuratora Prokuratury Rejonowej Szczecin Śródmieście w Szczecinie. W latach 2003-2012 był Adiunktem w Katedrze Kryminalistyki i Kryminologii, a następnie w Katedrze Prawa Karnego WPiA US. Pracę doktorską w dziedzinie prawa karnego procesowego, kryminalistyki, medycyny sądowej obronił na Uniwersytecie Szczecińskim w 2003 r., a tytuł Radcy Prawnego uzyskał rok później - w 2004. Obecnie prowadzi indywidualną Kancelarię Prawną, pełni funkcję Koordynatora Zespołu Prawnego KWP w Szczecinie, jest wykładowcą Akademii Gorzowskiej im. jakuba z Paradyża, Przewodniczącym Wspólnej Komisji Dyscyplinarnej dla Pracowników Policji oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego a także Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich Oddział w Gorzowie.

Kancelaria, którą prowadzi dr Krzysztof Gorazdowski ukierunkowana jest na świadczenie profesjonalnej, rzetelnej i kompleksowej pomocy prawnej. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Usługi świadczymy zarówno w ramach stałych umów o współpracę jak i jednorazowych, indywidualnych zleceń lub porad prawnych.

 

Zespół Kancelarii tworzą i współpracują z nią:

  • dr Krzysztof Gorazdowski - radca prawny,
  • mgr Katarzyna Kicińska - radca prawny,
  • mgr Patrycja Wojtasik - radca prawny,
  • mgr Magdalena Kamińska - Tomaszewicz - radca prawny
  • mgr Anita Nowaczyk - radca prawny

Zapraszamy do współpracy.